O wypożyczalni

Poznajmy się lepiej.

Nasza wypożyczalnia to efekt połączenia zamiłowania do motoryzacji oraz chęci wprowadzania na polskim rynku zachodnich standardów w branży wynajmu aut.

Naszą podróż  związaną z wypożyczaniem samochodów rozpoczęliśmy w 2015 r. W tym czasie powstała wypożyczalnia Metropolis Rent. Od początku działalności firmy byliśmy   pełni nadziei, że mieszkańcy miasta i zechcą towarzyszyć nam w tej przygodzie. Dzięki temu, że jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem oferujemy nowatorskie spojrzenie na usługi wypożyczania samochodów. Nieustannie rozwijamy ofertę by w pełni sprostać oczekiwaniom rynku.  Kochamy samochody, ale najważniejsi są dla nas ludzie – klienci korzystający z naszych usług. Cenimy każdą opinię kierowaną pod naszym adresem, co pozwala na stałe ulepszanie oferowanych usług. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dokładamy wszelkich starań by wizerunek naszej firmy odzwierciedlał charakter wykonywanych usług.

Chcemy dotrzeć z ofertą do każdego klienta potrzebującego naszej pomocy, dlatego nasze centrum znajdziecie w doskonałej lokalizacji w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 72/74 – to jedna z najbardziej reprezentacyjnych części miasta.

Wypożyczalnia samochodów – w tym jesteśmy naprawdę nieźli

Oferujemy rozwiązania, które sprawdzą się dla każdego kierowcy.

 

Zapewniamy:

 

Przygotowaliśmy rozwiązania, które sprawdzą się zarówno wśród klientów prywatnych, niewielkich przedsiębiorstw, dużych korporacji czy instytucji.  Wiemy, że wybór odpowiedniego samochodu jest podyktowany specyficznymi preferencjami klientów, dlatego oferujemy szeroki wybór nowych samochodów. Na drodze liczy się bezpieczeństwo i komfort, każdy z oferowanych przez nas pojazdów spełnia najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa. 

Dbamy o jak najwyższą jakość obsługi klienta, rzetelny kontakt, przejrzyste zasady i dobre ceny.

Nasze rozwiązania sprawdzą się dla kierowców z Łodzi i okolicznych miejscowości na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy także ciekawe rozwiązania dla przyjezdnych.

 

W jaki sposób wyprzedzamy konkurencję?

Z zawrotną prędkością wyprzedamy konkurencję. Jak  to robimy?

  • stawiamy na bezpieczeństwo i regularną kontrolę stanu oferowanych samochodów
  • oferujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów
  • cenimy Państwa czas oraz pieniądze
  • kierujemy się dobrem klienta
  • profesjonalnie i kompleksowo podchodzimy do każdego klienta
  • odpowiedzialnie podchodzimy do powiedzanych nam obowiązków
  • dbamy o zadowolenie i pozytywne rekomendacje osób korzystających z naszych usług
  • kierujemy się pasją, która pozwala nam się nieustannie rozwijać
  • stale podwyższamy kompetencje i poszukujemy nowych możliwości ulepszenia oferty.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia korzyści jakie płyną ze skorzystania z naszej oferty.

Zaufało nam wielu kierowców, dla których ważne było bezpieczeństwo, komfort i doskonałe ceny. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi i gwarantujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Call Now Button