Bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji lub wypadku,

udostępnimy Ci całkowicie BEZPŁATNE auto zastępcze.

Załatwimy wszelkie formalności w firmie ubezpieczeniowej za Ciebie.

Teraz dodatkowo jeśli skorzystasz z naszego auta zastępczego,

otrzymasz od nas PEŁNY BAK PALIWA GRATIS!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!  516-037-863

Crash Test- Road traffic safety

Według raportów dotyczących ilości wypadków na drogach, Łódź stanowi najbardziej niebezpieczne w Polsce miasto dla kierowców.

Niemal codziennie jesteśmy świadkami wypadków drogowych, które wywołują różnego rodzaju konsekwencję związane z uszczerbkiem na ludzkim zdrowiu bądź zniszczenie samochodu. Nierzadko naprawa uszkodzonego pojazdu przeciąga się w czasie i może trwać nawet klika tygodni.

Czy w takiej sytuacji czeka Cię przesiadka do komunikacji miejskiej? Niekoniecznie!

 

Warto wiedzieć co Ci się prawnie należy!

Według przepisów prawa i orzecznictwa Sądu Najwyższego poszkodowany ma prawo domagać się od ubezpieczyciela sprawcy naprawy szkody i żądać udostępnienia pojazdu zastępczego.

Dzięki temu poszkodowany, który odczuwa dyskomfort z powodu poruszania się komunikacją zbiorową ma pełne prawo do wypożyczenia samochodu zastępczego, a kosztami wypożyczenia obciąża polisę OC sprawcy zdarzenia.

 

Pamiętaj, że zwrot kosztów płynących z wypożyczenia samochodu zastępczego przysługuje także osobom, które korzystają z auta w celach prywatnych.

 

Co warto wiedzieć:

  • Pojazd zastępczy należy Ci się bez względu na to, czy wykorzystujesz go w działalności gospodarczej, czy w celach prywatnych
  • Samochód zastępczy należy się na czas naprawy, czyli od dnia zaistnienia szkody lub od chwili wstawienia auta do warsztatu
  • W przypadku szkody całkowitej, samochód zastępczy przysługuje Ci do momentu zakupu nowego pojazdu
  • Polisa OC sprawcy pokrywa nie tylko koszt holowania i wynajmu auta zastępczego, lecz także wszelkie dodatkowe wydatki poniesione w związku z brakiem auta,

 

Możesz liczyć na naszą pomoc!

Kierowcy, którzy w wyniku stłuczki, kolizji i wypadku nie mogą korzystać ze swojego pojazdu mogą skorzystać z wygodnego rozwiązania jakim jest samochód zastępczy.

Łódź, jest miastem, w którym nie trudno o stłuczkę, jednak dzięki nam – łatwo możesz zminimalizować niedogodności z tym związane.

W naszej ofercie znajdziecie pojazdy różnych klas i marek, co pozwala w pełni zaspokoić różnorodne potrzeby kierowców. 

 

 

Wymogi dotyczące samochodu zastępczego

Jeśli chcesz otrzymać od ubezpieczyciela sprawcy zwrot wydatków związanych z wypożyczeniem auta na czas likwidacji szkody, należy przestrzegać kilku warunków.

  • Samochód nie może być wyższej klasy niż rozbity samochód.
  • Samochód zastępczy powinien być podobnej lub niższej klasy niż uszkodzony;
  • zdarzenie drogowe musi być zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego zanim zdecydujesz się na wynajem pojazdu zastępczego
  • celowe przedłużanie czasu wynajmu pojazdu może przyczynić się do odmowy zapłaty kosztów przez ubezpieczyciela

 

Korzystanie z pojazdów zastępczych po wypadkach drogowych staje się w naszym kraju standardem. Tym bardziej, że wynajęcie takiego samochodu obciąża polisę OC sprawcy kolizji. Poszkodowane osoby są coraz bardziej świadome swoich praw.

 

  • Jeśli wydaje Ci się, że po wypadku uzyskasz darmową frajdę płynącą z kierowania luksusowym samochodem, możesz się rozczarować. Pamiętaj, że pojazd zastępczy z OC sprawcy nie może być wyższej klasy niż rozbity samochód.

 

MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU BEZGOTÓWKOWEGO

Skorzystaj z naszej oferty bez obaw o koszty!

Możesz liczyć na naszą pomoc i wiedzę!

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyliśmy możliwość wynajmu bezgotówkowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie poniesiesz w związku z pojazdem zastępczym żadnych kosztów, a nasza wykwalifikowana kadra zajmie się wszystkimi formalnościami.

Możesz liczyć na nasze doświadczenie, wiedze i profesjonalizm - zajmiemy się Twoim przypadkiem z pełną odpowiedzialnością – aż do momentu kiedy Twój pojazd wróci z warsztatu.

Cennik najmu bezgotówkowego