NASZA OFERTA

klucze

AUTA ZASTĘPCZE Z POLISY OC SPRAWCY

 

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie aut zastępczych z polisy OC sprawcy. W przypadku zaistnienia kolizji lub wypadku, w wyniku którego poszkodowany został pozbawiony możliwości korzystania ze swojego samochodu, przysługuje możliwość wynajęcia auta zastępczego.

Dlaczego dobrze to zrobić u nas? Ponieważ w przeciwieństwie do firm ubezpieczeniowych, u nas najem odbywa się na uczciwych warunkach, bez ryzykownych i potencjalnie kosztownych zapisów w regulaminach. Ponadto udostępniamy auta zastępcze na cały okres likwidacji szkody, ubezpieczyciele natomiast nagminnie skracają należny czas najmu.

 

ODKUP SZKÓD

 

Ponad 90% kosztorysów sporządzanych przez firmy ubezpieczeniowe jest zaniżonych!

W takiej sytuacji proponujemy przesłanie kosztorysu do naszej firmy w celu dokonania bezpłatnej analizy. Po weryfikacji kosztorysu proponujemy dopłatę do odszkodowania i odkupienie szkody.

Ustaloną kwotę wypłacamy w ciągu kilku dni od podpisania dokumentów.

Dochodzenie ewentualnych roszczeń od firmy ubezpieczeniowej pozostaje całkowicie po naszej stronie.

 

OBSZAR DZIAŁANIA

 

Nasza firma znajduje się w centrum Łodzi. Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego, ale jesteśmy w stanie podstawić pojazd zastępczy również na terenie całej Polski.

Formalności związanie z ewentualnym odkupem szkody jesteśmy w stanie zrealizować korespondencyjnie, więc zapraszamy do kontaktu osoby z całej Polski.

 

 

 

 

 

 

Call Now Button