Wynajem samochodów

klucze

Zainteresowanie wśród osób chcących skorzystać z możliwości jakie daje wypożyczenie samochodu w Polsce stale rośnie. Coraz więcej kierowców indywidualnych, firm czy instytucji decyduje się zamienić ryzykowny leasing czy kredyt na nowy samochód na prostsze rozwiązania takie jak wypożyczenie pojazdu.

 

Do tej pory wynajem samochodu kojarzony był przede wszystkim jako dedykowane korporacjom i instytucjom. Z czasem jednak usługa wypożyczenia auta zyskała na popularności wśród klientów prywatnych. Wiele osób decyduje się na tę formę komunikacji z uwagi na nabyte doświadczenia podczas zagranicznych wyjazdów.

 

Podczas przerw świątecznych, długich weekendów czy w sezonie letnim wynajem aut cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem. Rozwiązanie takie przede doceniają osoby mieszkające na Zachodzie. Dlaczego? Brak ograniczeń sprawia, że wyjazdy służbowe czy prywatne z wykorzystaniem wypożyczonych aut są bezpieczną i komfortową formą podróżowania.

 

Przenosimy standardy europejskie na rynek polski i dajemy gwarancję zachowania najwyższych standardów podczas całego procesu obsługi.

 

Czy usługa wynajmu aut zawsze jest droga? Chociaż własny pojazd dla większości z nas stanowi spore ułatwienie w codziennym życiu, a czasem nawet konieczność, to jest to niezwykle droga i czasochłonna inwestycja. Roczne koszty związane z utrzymaniem samochodu to ogromny wydatek dla każdego portfela. Ubezpieczenie, naprawy, przeglądy okresowe, wydatki związane z eksploatacją samochodu - to wszystko sprawia, że roczny koszt utrzymania własnego pojazdu to wydatek od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

 

Kupno nowego samochodu wiąże się także z dużą wpłatą jednorazową bądź koniecznością wzięcia kredytu.

 

Jeśli nie chcesz zanadto obciążać domowego budżetu wynajem samochodu staje się ciekawą alternatywą. Z usług wypożyczenia samochodu coraz chętniej korzystają osoby, które korzystają z niego codziennie. Rozwiązanie takie niesie za sobą szereg korzyści i udogodnień.

 

Metropolis Rent oferuje zróżnicowane rozwiązania, dzięki którym każdy z kierowców znajdzie propozycję dostosowaną do swoich wymagań. Posiadamy zarówno pojazdy o wysokim standardzie, jak również samochody, które nie nadwyrężą domowego budżetu. Zobacz naszą flotę i sam zdecyduj, która z propozycji jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

 

 

Docieramy z ofertą dla osób zamieszkujących całe województwo łódzkie,

Pabianice,   Zgierz,   Sieradz.

 

Usługa wypożyczenia samochodu – dla kogo jest to odpowiednie rozwiązanie?

 

Życie w dużym mieście nie zawsze wymaga posiadania własnego pojazdu. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska czy mieszkanie w centrum sprawia, że można się bez niego obejść. Często jednak pojawiają się sytuacje kiedy pojazd znacznie ułatwi nam poruszanie się po mieście czy odbycie podróży służbowych czy prywatnych.

 

Jeśli nie posiadasz własnego pojazdu nasza oferta będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Do kogo dedykowane są nasze usługi:

  •  dla klientów, którzy nie korzystają każdego dnia z samochodu ponieważ komunikacja miejska jest dla nich wystarczającym ułatwieniem w poruszaniu się po mieście
  • dla osób, które często wyjeżdżają w podróże służbowe
  • dla osób, których oszczędności nie pozwalają na zakup pojazdu
  • dla osób, które stawiają na komfort i elastyczne rozwiązania
  • dla klientów, którzy potrzebują pojazdu na ważne uroczystości takie jak spotkania z kontrahentami, ślub, wesele
  • dla klientów, których samochód przebywa w naprawie i traktują wypożyczony pojazd jako samochód zastępczy
  • dla osób i firm, które planują przeprowadzkę i potrzebują przestronnego pojazdu
  • dla osób, które planują wyjazd na odpoczynek, a transport publiczny nie spełnia oczekiwań co do komfortu
  • dla osób, które chcą mieć pewność, że pojazd będzie w pełni sprawny i bezpieczny
  • dla właścicieli firm, w których samochód dla pracowników jest niezbędną formą podróżowania.

 

kolejny wynajęty samohcód z Metropolis

Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji i potrzebujesz sprawdzonego i bezpiecznego pojazdu, możesz liczyć na naszą pomoc i elastyczne rozwiązania. Łódź  jest stale zwiększającym się rynkiem, a my dokładamy wszelkich starań by zostać liderem w branży kompleksowego wynajmu pojazdów.

 

Zapewniamy wysokie standardy, profesjonalizm, terminowość, uczciwość i elastyczne rozwiązania. Bez względu na to czy jesteś osobą odwiedzającą nasze miasto, czy zamieszkujesz tu stale – nasza oferta będzie dla Ciebie wygodnym i komfortowym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu  oraz sprawdzenia możliwości jakie daje METROPOLIS RENT.