Wynajem długoterminowy

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem najmu krótkoterminowego

 

 

 

Z możliwości jakie daje długoterminowy wynajem samochodów osobowych najchętniej korzystają firmy. Bez względu na to czy prowadzisz niewielką firmę czy dużą korporację - rozwiązanie to przyniesie szereg korzyści. Jeśli obawiasz się kredytu bądź umowy leasingowej, z pewnością docenisz możliwości jakie daje wynajem długoterminowy aut.

Nasze usługi polecamy firmom działającym na terenie województwa łódzkiego.

Bez względu na to, ile osób liczy Twoja firma i jaką prowadzisz działalność - jesteśmy przekonani, że nasza oferta w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania.

 

Długoterminowy wynajem samochodów – na czym to polega?

Długoterminowe wypożyczenie pojazdu zawierane jest na podstawie umowy między wypożyczalnią – właścicielem auta, a klientem (najemcą).

Podczas usługi użyczamy najemcom na określony czas samochód za stałą, ustaloną stawkę.

 

W odróżnieniu od leasingów, osoba decydująca się na wynajem długoterminowy nie ponosi kosztów związanych z opłatą wstępną, która nierzadko stanowi 10-20 % wartości pojazdu. Kiedy czas trwania umowy się kończy samochód wciąż jest własnością naszej wypożyczalni, dlatego nasi klienci nie muszą martwić się jego sprzedażą. Jeżeli wolisz wykupić pojazd oferujemy także takie rozwiązanie.

Samochody dla firm – to ty ustalasz czas trwania umowy.

 

Najważniejsze zalety dla przedsiębiorców, związane ze współpracą z METROPOLIS RENT:

klucze
  • dokładnie określony koszt wynajmu pozwalający w pełni kontrolować wydatki firmowe,
  • mniejsze koszty związane z obsługą samochodów,
  • koszty związane z wynajmem samochodów można wliczyć w koszty uzyskania przychodów firmy,
  • jasno skonstruowana umowa i przejrzyste zasady współpracy,
  • brak problemów związanych z obniżeniem zdolności kredytowych firm,
  • zachowana płynność finansowa.

 

Największą korzyścią dla osób decydujących się na długoterminowy wynajem samochodów jest komfort związany z ich użytkowaniem oraz niewielka odpowiedzialność za pojazd po stronie wypożyczającego.

 

Nie musisz się martwić o koszty:  

  • nasza wypożyczalnia ponosi wszystkie koszty związane z ubezpieczeniem pojazdu
  • zdejmujemy z Ciebie obowiązek serwisowania pojazdu,
  • opłacamy koszty związane z naprawą samochodów,
  • dbamy o serwisowanie ogumienia.

 

Wszystko zapewniamy zgodnie z ustaloną opłatą.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, Ty możesz zająć się rozwojem biznesu, a wypożyczany pojazd jest pod opieką profesjonalistów. Zachęcamy wszystkie firmy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Z pewnością znajdziemy rozwiązania, które w pełni zadowolą każdego klienta.

 

Wynajem długoterminowy

Wszystkim firmom obejmującym swoim działaniem Łódź i okolice pragniemy zaoferować atrakcyjne warunki wynajmu długoterminowego. Trudno o korzystniejszy sposób na powiększenie firmowej floty, zwłaszcza gdy dodatkowy pojazd nie jest potrzebny na stałe. Możliwość zwrotu auta po zakończeniu umowy stanowi znaczne odciążenie budżetu przedsiębiorstwa – inaczej niż w przypadku zakupu czy leasingu samochodu. Decydując się na długoterminowy wynajem samochodu, przedsiębiorca nie martwi się o serwis, ubezpieczenie, naprawę czy pozostałe aspekty związane z bieżącą obsługą auta. W METROPOLIS doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że samochód jest również narzędziem pracy, dlatego szczególny nacisk kładziemy na dostarczanie swoim klientom aut niezawodnych i w stu procentach sprawnych technicznie.

Call Now Button