Coraz więcej osób zamieszkujących Zgierz docenia komfort płynący z wypożyczenia auta. Wpływ na to ma większa świadomość na temat możliwości i korzyści jakie daje takie rozwiązanie oraz zmiana postrzegania tego typu usług.

Klienci wybierają podróż samochodem wypożyczonym nie tylko w sytuacjach awaryjnych jak np. samochód w warsztacie, ale także kiedy planują wyjazd na wakacje czy w celach biznesowych.

Dobra cena to nie wszystko.

Osoby, które decydują się wypożyczyć pojazd cenią sobie nie tylko cenę, ale także bezpieczeństwo i komfort. Metropolis Rent oprócz przystępnej oferty cenowej oferuje klientom przejrzyste warunki, dobrej klasy pojazdy, szeroki wybór oraz obsługę na wysokim poziomie. Dzięki temu z naszej floty chętnie korzystają nie tylko osoby zamieszkujące Łódź, ale również kierowcy z niedalekich miejscowości. W kontaktach z klientami cenimy sobie Państwa czas oraz różne oczekiwania co do ceny, dlatego zawsze znajdujemy rozwiązania na miarę Państwa oczekiwań.

wynajem-samochodu-zgierz-1024x682

Wynajem samochodu na krótko bądź w dłuższą podróż.

Wypożyczenie samochodu to szereg korzyści zarówno dla osób, które potrzebują samochodu na dzień jak i tydzień czy miesiąc.

Dzięki szerokiemu wyborowi samochodów posiadamy pojazdy, które sprawdzą się jako pojazd reprezentatywny (podczas uroczystości) lub jako środek komunikacji na wakacje. Jeśli planujesz podróż w większym gronie, a Twój prywatny samochód nie zapewni wystarczającego komfortu, wybór jednego z naszych przestronnych samochód będzie strzałem w dziesiątkę. Nie tylko nie będziesz musiał się martwić o pomieszczenie wszystkich bagaży, ale także uzyskasz pewność, że podczas wyjazdu nie zaskoczy Cię żadna awaria,

Od dawna planowałeś ważną podróż, a Twój samochód jest niesprawny? Sytuacje takie są na porządku dziennym i mogą się przytrafić nawet najlepiej zorganizowanym kierowcom. W naszej ofercie każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie, dzięki czemu nawet w trudnych sytuacjach dotrzesz o czasie w planowane miejsce.

Wypożycz samochód w Metropolis Rent na dowolny okres – nasza elastyczna oferta usatysfakcjonuje każdego klienta. Dodatkowo, dla osób często korzystających z naszej oferty proponujemy zniżki cenowe, takie jak weekendowa promocja. Kierowcy decydujący się na wypożyczenie samochodu od piątku do niedzieli poniosą koszt jedynie za 2,5 doby.

Opcja wynajmu samochodu na dłuższy termin sprawdzi się przede wszystkim wśród dla mniejszych firm i korporacji. Rozwiązanie takie doceniają nie tylko firmy na terenie Łodzi, ale również z Pabianic, Zgierza czy Sieradza. Niewątpliwą korzyścią płynącą z tego rozwiązania jest brak konieczności poniesienia dużych kosztów związanych z leasingiem. Dodatkowo klienci otrzymują stałą stawkę, przez co nie muszą się martwić o dodatkowe koszy niezaplanowane w budżecie. Firmy decydujące się na takie rozwiązanie cenią także fakt, że dzięki temu nie pogorszą się zdolności kredytowe.

Portrait of an handsome guy driving his car

Portrait of an handsome guy driving his car

Wynajem samochodu na ślub.

Nasze pojazdy są nowe, dzięki czemu nienagannie się prezentują i idealnie wpasują jako pojazd na uroczystość ślubną.
Jeśli szukasz samochodu, który w tym ważnym dla Was dniu będzie przepięknie się prezentował i towarzyszył w podróżach – możesz na nas liczyć.
Nasze propozycje to luksusowe, estetyczne i wyjątkowe samochody, które świetnie sprawdzą się w dniu wesela.

Call Now Button