Bez względu na to czy jesteś w Łodzi w podróży biznesowej i przyjechałeś pociągiem lub zdecydowałeś się odwiedzić w naszym mieście rodzinę – wynajem samochodu znacznie ułatwi Ci komunikację po naszym mieście. Planujesz wyruszyć w podróż do Warszawy, Sieradza czy Lublina? Szukasz transportu, a podróż publiczną komunikacją nie wchodzi w grę? Wynajem auta będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób stale przebywających w Łodzi i okolicach, jak i przyjezdnych.

Wypożyczenie pojazdu – ogrom możliwości w doskonałych cenach

Kolejny raz Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Na co dzień podróżujesz komunikacją miejską lub publiczną, jednak sytuacja w jakiej się znalazłeś wymaga podróży samochodem? A może właśnie wylądowałeś na lotnisku i czeka Cię dalsza podróż do innych miejscowości?

Oferta naszej wypożyczalni aut z pewnością  wiele ułatwi. Decydując się na podróż wynajętym samochodem nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo, stan samochodu czy wygodę. Zapewniamy najwyższe standardy i dbałość o stan techniczny. Zapomnij o transporcie publicznym i związanym z nim pośpiechem, opóźnieniami i niepewnością. Jeśli podróżujesz w grupie, koszty związane z wypożyczeniem pojazdy mogą okazać się znacznie niższe niż cena za bilety.

Automobile driving down road with a blured affect

Dbamy o najwyższe standardy obsługi dlatego oprócz doskonałych cen, bezpiecznych pojazdów i elastycznych rozwiązań zapewniamy szeroki wybór aut dostosowanych do różnych potrzeb. Jeśli planujesz wynajem auta na długi okres możesz liczyć na specjalne rabaty.

Bez względu na to czy potrzebujesz rodzinnego i przestronnego auta czy stawiasz na miejski pojazd zapewniający komfort parkowania, a może szukasz szybkiego sportowego modelu – nasza oferta spełni Twoje oczekiwania! Mamy wszystko czego potrzebujesz by swobodnie pokonywać kilometry.

Prywatny samochód nie zawsze wystarcza.

toyota-yaris-7

Zdarzają się sytuacje, kiedy klienci decydują się na wynajem samochodu, nawet posiadając własny, sprawny wóz. Przede wszystkim dzieje się tak w okresie letnim, kiedy ważny jest komfort podczas dalekich podróży. Dobrze działająca klimatyzacja sprawi, że nawet bardzo daleka podróż stanie się dla kierowcy i pasażerów mniej uciążliwa.

Jeżeli jesteś posiadaczem niewielkiego samochodu miejskiego, które sprawdza się podczas codziennych podróży do pracy, jednak na rodzinne wakacje potrzebujesz czegoś bardziej przestronnego – zdecyduj się na Toyotę Auris kombi.

Dzięki niej każdy członek rodziny będzie mógł zabrać spory bagaż, a podróż będzie wygodna i komfortowa.

 

Dzięki rozwiązaniom jakie daje wypożyczalnia Metropolis Rent każda podróż staje się znacznie przyjemniejsza.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z Łodzi, Zgierza, Pabianic, Sieradza i innych pobliskich miejscowości.

.

Call Now Button